„Moją filozofią jest: jeżeli mam jakieś pieniądze, to inwestuję je w nowe przedsięwzięcie, nie pozwalam im siedzieć w miejscu”
- Richard Branson
01

Zainwestuj

Zainwestuj

Poniższe informacje przeznaczone są w szczególności dla osób pragnących dobrze i bezpiecznie ulokować swój kapitał, który będzie pracował w wysokości 8% rocznie.

W firmie Benton wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest wzajemne zaufanie, oparte na rzetelnej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu. Z tego względu kapitał lokujemy w sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Są to tylko i wyłącznie PEREŁKI znalezione na rynku nieruchomości. Za „perełkę“ uważamy nieruchomość zgodną z definicją NIERUCHOMOŚCI WZORCOWEJ w cenie 20-30% niższej, niż cena rynkowa podobnych nieruchomości. Wierzymy, że to właśnie
inwestycja pieniądza stanowi jeden z najefektywniejszych sposobów jego
pomnażania. Maksyma przyświecająca idei firmy Benton stała się bodźcem do
stworzenia intratnej oferty, kierowanej do inwestorów posiadających wolne środki
finansowe. Proponowana przez nas inwestycja z oprocentowaniem 8% w skali roku, to
bezpieczeństwo i pewność zysku. Jeśli posiadasz kapitał i chciałbyś z nami założyć spółkę celową w celu finansowania zakupu nieruchomości, to zgłoś się po szczegóły oferty.

02

More than 200,000 businesses trust in us.

More than 200,000 businesses trust in us.

Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam. Nulla vitae elit libero, a pharetra.

Learn More ?
03

We have more than 600 branches in big cities.

We have more than 600 branches in big cities.

Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam. Nulla vitae elit libero, a pharetra.

Learn More ?

O nas

Benton to spółka stworzona na potrzeby Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl, które stworzył i z powodzeniem prowadzi Wojciech Orzechowski. W trakcie warsztatów mentor przeprowadza uczestników przez cały proces inwestycyjny; począwszy od nauki liczenia, wstępnego planu, poprzez badanie rynku, wybór konkretnej inwestycji, jej zakup, remont, aż po sprzedaż lub wynajem z zyskiem.

Ostatecznym celem WIWN.pl jest przekazanie wiedzy oraz powiększenie kapitału uczestników, do czego doprowadzić ma strategiczne zainwestowanie pieniędzy w wybraną nieruchomość. Już po 2 miesiącach szkolenia i warsztatów uczestnicy stawiają swoje pierwsze kroki na drodze inwestycyjnej, mając za zadanie nabycie wyjątkowej nieruchomości, która finalnie przyczyni się do powiększenia ich kapitału.

Do zainwestowania w wybraną nieruchomość uczestnikowi potrzebne są środki finansowe (własne lub obce), będące zazwyczaj dźwignią finansową w postaci kredytu hipotecznego. Niestety, zaciągnięcie takiego zobowiązania wymaga załatwienia sporej ilości spraw formalnych, a tym samym przejścia przez czasochłonne procedury bankowe. Alternatywę dla wspomnianego rozwiązania stanowi korzystna oferta finansowania takich nieruchomości, stworzona przez spółkę Benton.

Czym i dla kogo są Warsztaty z Inwestowania w nieruchomości?

Czy Twoje pieniądze są bezpieczne? Ile na tym zarobisz jak inwestor i jak zabezpieczamy transakcję?

Jak zarabiając pomagasz innym? Czy nasi inwestorzy posiadają niezbędną wiedzę?

Czym różnimy się od oferty banku?

Zaproszenie do współpracy

Jaka jest misja spółki benton.pl?

Dlaczego kredyt jest pomocny przy inwestowaniu w nieruchomości?

Oferta

Klienci

Klienci

Nasi klienci to uczestnicy Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl. Jednak to również – a może właśnie przede wszystkim – wizjonerzy, posiadający otwarty umysł i chęć do aktywnego działania. Wiedzą oni, że osiągnięcie sukcesu nie jest możliwe bez całkowitego zaangażowania się w prowadzone projekty. Dlatego też decydują się na skorzystanie z usług firmy Benton. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje oraz sukcesy, osiągnięte przez naszych klientów na polu nieruchomości. Dołącz do nich i zacznij nadawać swoim marzeniom realne kształty.

Partnerzy

Kontakt

Wypełnij proszę formularz poniżej.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Benton sp z o.o.

90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 270
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX wydział Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 0000556226, NIP: 725-20-86-074, REGON: 361388823 kapitał zakładowy 200.000 zł (opłacony w całości).